KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15759192
nr 1575 9192
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Abstrakt komposition. Bladets mått: 60x42 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 72x52 cm. Signerad
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:48:20
30/10 20:33:48
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig